Cyber Clean Tub- 145g balení unikátní čistící hmoty se švýcarskou technologií, která sbírá špínu a hubí bakterieNa klávesnici je více bakterií než na veřejné toaletě! Nový Cyber Clean je řešením. Čistí a zabíjí až 80% bakterií pomocí unikátní patentované formule.
Stlačený plyn je vhodný k čištění nepřístupných nebo citlivých míst počítačů, kamer, klávesnic, tiskáren, CD mechanik aj. Přiložena plastová tyčinka pro přesné použití a větší účinnost.
Stlačený plyn je vhodný k čištění nepřístupných nebo citlivých míst počítačů, kamer, klávesnic, tiskáren, CD mechanik aj. Přiložena plastová tyčinka pro přesné použití a větší účinnost.
z řady ProfessionalUNIVERZÁLNÍ ANTISTATICKÁ ČISTICÍ PĚNAVhodná pro všechny povrchy kancelářské a výpočetní techniky (klávesnice, tiskárny, telefony) a také nábytek. Odstraňuje prach a hluboko usazené nečistoty.
Vhodný pro čištění a antistatickou úpravu zařízení výpočetní techniky. Odstraňuje z povrchu mastnotu, prach, barvu či zbytky lepidel a omezuje další usazování prachových částic.
Vhodný pro čištění a antistatickou úpravu zařízení výpočetní techniky. Odstraňuje z povrchu mastnotu, prach, barvu či zbytky lepidel a omezuje další usazování prachových částic.
Vhodný pro čištění a antistatickou úpravu zařízení výpočetní techniky. Odstraňuje z povrchu mastnotu, prach, barvu či zbytky lepidel a omezuje další usazování prachových částic.
Účinný roztok určený k pročištění zaschlých trysek tiskových cartridgí inkoustových tiskáren. Roztok doporučujeme použív v případě, že pro uvolnění usazenin nepomáhá režim /"čištění/" uvedený v návodu výrobce tiskárny.
Udržujte svou koupelnu zářivě čistou a zároveň chraňte životní prostředí s naší inovativní čisticí sadou!Čisticí sada Powerton Eco do koupelnyTato sada účinně odstraňuje nečistoty, usazeniny a zbytky mýdla. Perfektně se hodí k čištění armatur, toalet, sprchových koutů, van a umyvadel.
Udržujte svou kuchyň zářivě čistou a zároveň chraňte životní prostředí s naší inovativní čisticí sadou!Čisticí sada Powerton Eco kuchyň Účinně odstraňuje kuchyňské nečistoty, mastnotu, usazeniny vodního kamene a eliminuje nepříjemné pachy. Je určena pro čištění pracovních desek, dřezů, indukčních a sklokeramických varných desek, sporáků, lednic a dalších omyvatelných povrchů.
Udržujte skleněné povrchy zářivě čisté a zároveň chraňte životní prostředí s naší inovativní čisticí sadou!Čisticí sada Powerton Eco na skloSada účinně čistí skleněné povrchy a nezanechává skvrny ani šmouhy. Je určena pro čištění oken, zrcadel, skleněných stolů a dalších skleněných povrchů.
Sada je vhodná pro čištění a antistatickou úpravu zařízení výpočetní techniky - monitory, klávesnice, tiskárny aj. Odstraňuje z povrchu mastnotu, prach, barvu či zbytky lepidel a omezuje další usazování prachových částic.
Roztok obsažený v sadě je vhodný k čištění plastových povrchů veškerého zařízení výpočetní a kancelářské techniky. Vyznačuje se mimořádnou rozpustností nečistot a pomůže vyčistit i těžko dostupná místa či drsnější plochy.
Speciální čisticí roztok odstraňuje usazeniny prachu a otisky prstů z citlivých povrchů navigační přístrojů a PDA. Nanesený antistatický film udržuje displej déle čistý.
Zlepšete kvalitu životního prostředí s pomocí biologicky rozložitelných produktů Powerton Eco!Náhradní tablety pro čistící sadu Powerton Eco do koupelny6 ks tablet v balení = 1,5 l čisticího roztokuRoztok vyrobený z tablet účinně odstraňuje nečistoty, usazeniny a zbytky mýdla. Perfektně se hodí k čištění armatur, toalet, sprchových koutů, van a umyvadel.
Zlepšete kvalitu životního prostředí s pomocí biologicky rozložitelných produktů Powerton Eco!Náhradní tablety pro čistící sadu Powerton Eco do kuchyně6 ks tablet v balení = 1,5 l čisticího roztokuRoztok vyrobený z tablet účinně odstraňuje kuchyňské nečistoty, mastnotu, usazeniny vodního kamene a eliminuje nepříjemné pachy. Je určena pro čištění pracovních desek, dřezů, indukčních a sklokeramických varných desek, sporáků, lednic a dalších omyvatelných povrchů.
Zlepšete kvalitu životního prostředí s pomocí biologicky rozložitelných produktů Powerton Eco!Náhradní tablety pro čistící sadu Powerton Eco na sklo6 ks tablet v balení = 3 l čisticího roztokuRoztok vyrobený z tablet účinně čistí skleněné povrchy a nezanechává skvrny ani šmouhy. Je určen pro čištění oken, zrcadel, skleněných stolů a dalších skleněných povrchů.
Ubrousky efektivně odstraňují prach, mastnotu a jiné nečistoty z monitorů, obrazovek a jiných skleněných ploch , ale také LCD a plazmových obrazovek. Antistatický film nanesený na očištěnou plochu omezuje další usazování prachu.
Trhací ubrousky v malé praktické dóze efektivně odstraňují prach, mastnotu a jiné nečistoty z monitorů, obrazovek a jiných skleněných ploch. Antistatický film nanesený na očištěnou plochu omezuje další usazování prachu.
Vhodné k čištění plastových povrchů zařízení výpočetní a kancelářské techniky - počítačů, faxů, kopírek, telefonů, klávesnic apod. Vyznačují se mimořádnou rozpustností nečistot a vysokými absorpčními vlastnostmi, které zaručují vyčištění i těžko dostupných ploch a drsných povrchů.
Vlhčené utěrky s antistatickým účinkem jsou vhodné k čištění monitorů (LCD, plazma), klávesnic, telefonů a jiné kancelářské techniky. Odstraňují prach, mastnotu a jiné nečistoty.
Ubrousky v praktické dóze jsou vhodné pro čištění a antistatickou úpravu zařízení výpočetní techniky. Odstraňují z povrchu mastnotu, prach, barvu či zbytky lepidel a omezují další usazování prachových částic.
Čisticí utěrky s dezinfekčním účinkem na klávesnice, telefony a jiné plastové povrchy. Praktická dóza pro rychlou a účinnou dezinfekci plastových povrchů nejvíce ohrožených bakteriemi, které dokážou přežít i několik dní.
Trhací ubrousky v malé praktické dóze šetrně a efektivně odstraňují prach, mastnotu a jiné nečistoty z LCD a plazmových TV. Antistatický film nanesený na očištěnou plochu omezuje další usazování prachu.
Trhací ubrousky v malé praktické dóze šetrně a efektivně odstraňují prach, mastnotu a jiné nečistoty z LCD monitorů, PDA, laptopů, skenerů, zpětných projektorů, plazmových TV. Antistatický film nanesený na očištěnou plochu omezuje další usazování prachu.
Trhací ubrousky v malé praktické dóze šetrně a efektivně odstraňují prach, mastnotu a jiné nečistoty z LCD monitorů, PDA, laptopů, skenerů, zpětných projektorů, plazmových TV. Antistatický film nanesený na očištěnou plochu omezuje další usazování prachu.
Čísticí ubrousky z 10-407, mytí rukou, čistění povrchů a nářadí, 100 ks, NEO TOOLSUbrousky na čištění rukou a čištění povrchů a nářadí od odolných nečistot, dóza 100 ks. 10-407 od NEO nabízí příjemnou texturu a schopnost čištění bez použití vody.
Vlhčené čisticí ubrousky v praktickém uzavíratelném balení jsou vhodné pro tablety, smartphony a další citlivé povrchy. Ubrousky efektivně a zároveň šetrně odstraňují prach a jiné nečistoty a zanechávají antistatický efekt.
Utěrka z mikrovlákna, velmi jemná na omak, semišová úprava. Šetrně a efektivně vyčistí skla brýlí, čočky dalekohledu, displej fotoaparátu, kamery, PDA apod.
Utěrka z mikrovlákna, velmi jemná na omak, semišová úprava. Šetrně a efektivně vyčistí skla brýlí, čočky dalekohledu, displej fotoaparátu, kamery, PDA, navigace apod.
Suché utěrky jsou určeny k čištění (v kombinaci s čisticími roztoky) nebo dosušení zařízení výpočetní a kancelářské techniky. Jsou vyrobeny z netkané textilie, při použití nezanechávají vlákna, nepoškrábou čištěný povrch.
Suché utěrky jsou určeny k čištění (v kombinaci s čisticími roztoky) nebo dosušení zařízení výpočetní a kancelářské techniky. Jsou vyrobeny z netkané textilie, při použití nezanechávají vlákna, nepoškrábou čištěný povrch.
Speciální olej pro čištění a údržbu skartovacích strojů. Olej jednoduše nanesete na papír formátu A4, vložíte do skartovacího stroje a uvedete do chodu.
Utěrka z mikrovlákna, velmi jemná na omak, semišová úprava. Šetrně a efektivně vyčistí skla brýlí, čočky dalekohledu, displej fotoaparátu, kamery, PDA apod.
Vlhčené antibakteriální utěrky GREEN SHIELD 4v1 rychle odstraňují mastnotu v kuchyni a v koupelně, zanechávají svěží citronovou vůni. Nevhodné na dřevo. Balení 50 ks.
Aviváž Lenor Spring Awakening pomáhá bojovat proti třem projevům stárnutí oblečení . Od prvního dne o tkaniny pečuje, obohacuje je a pomáhala udržovat jejich životnost. Aviváž snižuje mačkavost materiálu, usnadňuje tak žehlení, urychluje schnutí a snižuje statický náboj..
Aviváž Silan - Fresh Sky, 880 ml . Aviváž Silan Fresh Sky dodá vašemu oblečení hebkost a svěží vůni, která vydrží až 140 dní při uložení v šatníku. Užijte si pocit klidné procházky na čerstvém ranním vzduchu!.
Wansou je koncentrovaný avivážní prostředek s příjemnou uklidňující vůní, který Vaše prádlo optimálně změkčí. Obsahuje speciální látku, která prodlouží vůni Vašeho prádla po vyprání a zároveň usnadní jeho žehlení. Počet dávek 40.
Pronto čistič na laminátovou podlahu, vinylovou podlahu a dlažby. Přípravek, který snadno odstraňuje nečistoty z podlahy s povrchovou úpravou, aniž by zanechal matný a lepkavý povrch. Objem 750 ml.
Krystal tekutý písek . Vyznačuje se mimořádně dokonalou mycí schopností, a to i na těžce zašpiněném nádobí, pracovních a kuchyňských plochách a ostatních místech v domácnosti včetně sporáku. Originální abrazivo v něm obsažené zaručuje dokonalé umytí.
Tekutý čisticí krém na čištění nádobí, sporáků, umyvadel, van, klozetových mís, obkladaček, smaltovaných předmětů apod.. Hmotnost: 600 g. Množství v originálním balení: 20 ks.
Tekutý čisticí písek na čištění nádobí, sporáků, umyvadel, van, klozetových mís, obkladaček, smaltovaných předmětů apod.. Hmotnost: 600 g. Množství v originálním balení 18 ks.
Jemně odstraňuje mastnotu, hrubé nečistoty, usazenou špínu a připáleniny bez poškození povrchu. Lze využít v celé domácnosti na čištění povrchu z hliníku, smaltu, kovu, sklokeramiky, nerezu, mramoru, plastu, laminátu, PVC a mnoho dalších. Hmotnost: 600 g.
Profesionální prostředek na čištění a odmašťování. Rychle odstraní mastnotu a odolné nečistoty. Je neparfemovaný a lze jej bez nebezpečí poškození aplikovat i na hliník.
Tradiční univerzální sypký písek, který vyčistí nádobí, smaltované povrchy, obkládačky i sanitární zařízení, s vůní citronu. Hmotnost: 500 g. Množství v originálním balení 12 ks.
Čisticí a ošetřující prostředek na podlahy ideální na čištění a údržbu ošetřených ineošetřených voděodolných tvrdých podlah;
S protiskluzovou úpravou, která zabraňuje usazování nečistot;
Obsahuje kluzivo;
Svěží vůně ;
Netvoří nánosy ;
Rychle působící a málo pěnivý;
Univerzální aplikace ;
Vyvážené složení;
Objem 5 l.
Cleamen 122 podlahy s leskem parfémované. Přípravek je určen na všechny typy podlah včetně podlah ošetřených metalickým voskem. Použití: na podlahy z lesklé dlažby a kamene, voskovaná PVC a linolea, dřevěné a laminátové podlahy.
Cleamen 122 podlahy s leskem parfémované. Prostředek je vhodný na všechny typy krytin včetně voskovaných podlah. Zejména je určen na podlahy z lesklé dlažby a kamene, voskovaná PVC a linolea, dřevěné a laminátové (plovoucí) podlahy.
Cleamen 410 koupelny s leskem. Prostředek určený k mytí sanitárních a umývárenských ploch jako jsou obklady, umyvadla, vany, sprchové kouty, umyvadla, baterie, vnější části toaletních mís atd. Přípravek snadno odstraňuje skvrny a nánosy vodního kamene. Přípravek obsahuje lesk, který zpomaluje znečištění povrchu a dlouhodobě zlepšuje vzhled leštěných a chromovaných povrchů.
GO! FORTE na rez a vodní kámen lehce a důkladně vyčistí i dlouhodobě usazené nečistoty. Přípravek je vhodný na WC, obkladačky, baterie, keramické i nerez dřezy, umyvadla. Účinný gel, který nestéká.
Vysoká koncentrace aktivních látek a jeho konzistence předurčuje . Krystal na koupelny k snadnému odstraňování větších nánosů vodního kamene, rzi, silnějších vrstev mechanických nečistot a k zajištění vysokého standardu lesku. Objem 750 ml.
Speciální přípravek určený k čištění kuchyňského nábytku, pevných ploch z nesavého materiálu. Vyčistí též umakartová jádra, dveře a rámy oken. Antibakteriální přísada- vysoká odmašťovací síla si poradí i se starší mastnotou.
Šetrné ošetření všech druhů nábytku pomocí Krystalu na dřevo. Zabraňuje nadměrnému vysychání a dodává povrchům vysoký lesk. Aplikace pomocí rozprašovače.
Čisticí prostředek Lavon - na podlahy s leskem,5 l . Speciální čistič na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů s alkoholem. Zanechává extra lesklé povrchy beze šmouh a příjemnou vůni.
Mýdlový čisticí prostředek pro šetrný úklid . Vhodný pro všechny typy dřevěných povrchů a podlah . Čistí, odstraňuje prach, zvlhčuje, vyživuje a navrací dřevu ztracený lesk .
Ekologický a účinný tekutý čistič koupelen Feel Eco určený k jemnému ošetření keramických, kovových, skleněných i plastových povrchů. Důkladně odstraňuje mastnotu, mýdlové i vápenaté nečistoty. Vysoká účinnost je dosažena unikátní kombinací přírodní kyseliny citronové a biologicky snadno odbouratelných tenzidů, takže nezatěžuje životní prostředí .
Tekutý přípravek na odstranění rzi a vodního kamene. Vaší koupelně dodá lesk a čistotu, zanechá příjemnou dlouhotrvající vůni. Pěna pomalu stéká, tím se zvýší účinnost i na svislých plochách.
Rychle a šetrně odstraňuje usazené nečistoty, rez, vodní kámen a zbytky mýdla. Vaší koupelně dodá lesk a čistotu, zanechá příjemnou dlouhotrvající vůni. Pěna pomalu stéká, tím se zvýší účinnost i na svislých plochách.
Vhodný na keramické i nerez dřezy, umyvadla, WC, dlaždice, obklady, nerezové vodovodní baterie, výlevky, skleněné povrchy, extra silný. Objem: 500 ml. Množství v originálním balení 12 ks.
Savo čisticí sprej do koupelny rychle a efektivně odstraňuje vodní kámen a usazené skvrny od vody a mýdla. Čištené povrchy zanechává lesklé a příjemně voňavé. Vytvořená pěna pomalu stéká a zvyšuje účinnost i na svislých plochách.
Cleamen 220 nerez leštič. Rozpouští a uvolňuje mastnotu, zanechává lesklé povrchy. Prostředek je určený k leštění nerezových povrchů a zařízení v kuchyňské oblasti.
Ekologický a účinný tekutý čistič kuchyní Feel Eco určený k mytí a čištění veškerých nesavých povrchů kuchyňského vybavení. Obsahuje biologicky snadno odbouratelné složky, takže nezatěžuje životní prostředí. Určený především k čištění pracovních desek kuchyňských linek, sporáků, dřezů, digestoří a obkladů dlaždic.
Účinně a šetrně odstraňuje mastnotu i usazené nečistoty ze všech vodou omyvatelných ploch v kuchyni. Dodává lesk a zanechává příjemnou svěží vůni. Pěna pomalu stéká a zvyšuje účinnost i na svislých plochách.
Účinně a šetrně odstraňuje mastnotu i usazené nečistoty ze všech vodou omyvatelných ploch v kuchyni. Dodává lesk a zanechává příjemnou svěží vůni. Pěna pomalu stéká a zvyšuje účinnost i na svislých plochách.
JAR Professional Dezinfekční odmašťovač pro kontakt s potravinami . Vysoce efektivní přípravek na odmašťování a dezinfekci kuchyňských omyvatelných povrchů jako jsou smalt, nerezová ocel, keramika, mramor a plast. Obsahuje složky se špičkovou účinností a technologie patentované společností P&G pro dosažení skvělých výsledků čištění.
Čisticí prostředek na kuchyně Real - 550 g. Prostředek se silným odmašťujícím efektem na mastnotu, připáleniny a usazené nečistoty kdekoliv v domácnosti. Obsahuje účinnou přírodní složku - pomerančový extrakt rozpouští oleje, tuky, nečistoty a zároveň ošetřuje povrchy.
Čisticí prostředek proti usazeným nečistotám v kuchyni, na pracovní desky, obklady, umělohmotné a nerezové povrchy. Objem 500 ml. 12 ks v originálním balení.
Clin ProNature přináší čistá okna bez šmouh udržitelným způsobem bez kompromisů na výsledku. Minimalizuje dopad na životní prostředí a přitom si stále zachovává čistící účinky. Složení z 99,9% přírodních látek.
GO! Mýdlový čistič je jemný přípravek pro dokonalé čištění a ošetření dřevěných a laminátových povrchů a podlah. Přípravek lze použít i na linolea, dlažbu a mramor. Podlahy a povrchy jsou po použití přípravku lesklé, přípravek vytváří antistatický náboj.
Prostředek na profesionální čištění nerezu a skla v kuchyních. Neparfemovaný prostředek ideální na čištění omyvatelných povrchů pro odkládání potravin jako například pracovní desky, lednice, skleněné vitríny na pultech. Odstraní mastnotu, špínu a otisky prstů během vteřiny a zanechává zářivý lesk.
Fredy čistí sifony umyvadel, dřezů, van, sprchových koutů, pisoárů, bidetů, toalet, domovních kanálů a odpady v různých potrubích. Odstraní vlasy, chlupy, zvířecí srst, nehty, zbytky potravin, tuky, toaletní papír, vatu a také nepříjemné pachy. Fredy je z mikroperliček, a díky nim se velmi rychle rozpustí a efektivně odstraní usazeniny.
Čistič odpadů Krtek rozpouští nečistoty v kuchyňských odpadech, jakými jsou vlasy, tuky, papír, vata. Je velice agresivní. Nelze ho použít na hliníkové potrubí.